نقد «کتاب و کتاب‌شناسی در آثار حبیب یغمائی»

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ «کتاب و کتاب‌شناسی در آثار حبیب یغمائی» در سرای اهل قلم خانه کتاب، نقد و بررسی می‌شود. به گزارش روابط عمومی مؤسسه خانه کتاب، چهل و هشتمین نشست خانه نقد کتاب به رونمایی و نقد و بررسی «کتاب و کتاب‌شناسی در آثار حبیب یغمائی» تألیف سید علی آل‌داوود […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۰۹ شهریور ۱۳۹۴

naghd-ketabshenasi-asar-habib-yaghmaei«کتاب و کتاب‌شناسی در آثار حبیب یغمائی» در سرای اهل قلم خانه کتاب، نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه خانه کتاب، چهل و هشتمین نشست خانه نقد کتاب به رونمایی و نقد و بررسی «کتاب و کتاب‌شناسی در آثار حبیب یغمائی» تألیف سید علی آل‌داوود اختصاص دارد. در این نشست، سید علی آل‌داوود، سید فرید قاسمی، علی بهرامیان و محمد غلامرضایی حضور خواهند داشت.

گفتنی است «کتاب و کتاب‌شناسی در نوشته‌های حبیب یغمائی»، برگزیده‌ای از نوشته‌ها، مقالات و خاطره‌های حبیب یغمائی است. این نوشته‌ها به موضوعاتی مانند کتاب و کتابخانه‌ها، بانیان و واقفان کتابخانه‌های عمومی، کتاب‌دوستان، کتابفروشان و چاپخانه‌داران اختصاص دارد.

این کتاب، دارای ۴ بخش است. بخش نخست: گزیده نوشته‌ها درباره کتاب‌شناسان و کتاب‌دوستان، بخش دوم: کتاب‌شناسی و کتابخانه، بخش سوم: نقد و بررسی کتاب و بخش چهارم: معرفی و نقد کتاب، گوناگون و کوتاه.

مراسم نقد «کتاب و کتاب‌شناسی در آثار حبیب یغمائی» دوشنبه (۹ شهریور) از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در سرای اهل قلم خانه کتاب واقع در خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲ برگزار می‌شود.

ایبنا