نشست تجلیل از برگزیدگان جشنواره بین المللی خوارزمی توسط رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ همزمان با برگزاری بیست و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی نشستی جهت تجلیل از برگزیدگان این جشنواره روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۱ در تالار اجتماعات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می شود. این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد جواد ادبی، رئیس انجمن […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

kharazmi26همزمان با برگزاری بیست و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی نشستی جهت تجلیل از برگزیدگان این جشنواره روز سه شنبه ۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۱ در تالار اجتماعات انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می شود.

این نشست با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد جواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی، مهندس انتظاری (دبیر جشنواره)، دکتر اکبری، مسئولین جشنواره، معاونین و مدیران ارشد انجمن صورت می پذیرد.

در این نشست رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی از برگزیدگان بیست و ششمین جشنواره بین المللی خوارزمی تجلیل خواهد کرد و به پاس تلاش و زحمات هر یک از آنان لوح تقدیر انجمن را به ایشان اهدا می نماید.

لازم به یادآوری است که جشنواره بین المللی خوارزمی با هدف برگزاری، شناسایی و قدردانی از پژوهشگران، دانشمندان، محققین و اساتید اهل فن و تقدیر از آنها در بالاترین سطح در تاریخ ۱۷ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۱:۳۰ در محل سازمان پژوهش های علمی و صنعتی برگزار خواهد شد.