نشست آغاز سال جدید با حضور رئیس و همکاران انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

تاریخ ایجاد : شنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۷ دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز شنبه‌ ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۷ با همکاران خود در محل در تالار اجتماعات شهید مطهری انجمن دیدار و گفت‌وگو کرد. در این نشست که به مناسبت آغاز سال جدید و با حضور مهندس وحیدرضا قربانی، معاون اجرایی و […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۱۸ فروردین ۱۳۹۷

IMG 9646دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز شنبه‌ ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۷ با همکاران خود در محل در تالار اجتماعات شهید مطهری انجمن دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست که به مناسبت آغاز سال جدید و با حضور مهندس وحیدرضا قربانی، معاون اجرایی و کاوه خورابه، معاون علمی و پژوهشی انجمن برگزار شد، دکتر بلخاری ضمن تبریک سال نو به همکاران، با مروری برکارهای انجام شده طی یک سالی که از حضور ایشان در انجمن می‌گذشت فرمودند: برگزاری بیش از ۲۲ بزرگداشت و نشست‌های مختلف تخصصی، انتشار ۳۴ عنوان کتاب، سرگذشتنامه‌ و نشریات تخصصی انجمن و کارهای مشارکتی با سازمان‌های دیگر در سال گذشته سبب شد که وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی از انجمن به عنوان برند وزارت ارشاد یاد کنند. ایشان با تقدیر از همکاری خوب بخش‌های مختلف انجمن اظهار امیدواری کردند که در سال پیش رو اقدامات چشمگیرتری در حوزه‌های مختلف پژوهشی اجرایی انجمن صورت پذیرد.
در پایان ایشان ضمن استقبال از طرح و پیشنهادهای ارائه شده توسط همکاران رهنمودهایی را در زمینه اهداف و برنامه‌های آتی انجمن در سال ۹۷ ارائه فرمودند.
این جلسه با پذیرایی از همکاران پایان پذیرفت.

IMG 9664IMG 9657