نخستین سالروز درگذشت استاد ایرج افشار

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۰ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی نخستین سالروز درگذشت ایران شناس برجسته استاد ایرج افشار را به جامعه علمی کشور تسلیت عرض می نماید. به همین مناسبت مراسم یادبودی بر سر مزار آن استاد فقید واقع در بهشت زهرا، آرامگاه خانوادگی دکتر محمود افشار، شماره ۳۰۰ برگزار می گردد. […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۱۷ اسفند ۱۳۹۰

irajafsharانجمن آثار و مفاخر فرهنگی نخستین سالروز درگذشت ایران شناس برجسته استاد ایرج افشار را به جامعه علمی کشور تسلیت عرض می نماید.

به همین مناسبت مراسم یادبودی بر سر مزار آن استاد فقید واقع در بهشت زهرا، آرامگاه خانوادگی دکتر محمود افشار، شماره ۳۰۰ برگزار می گردد.

وسیله ایاب و ذهاب رأس ساعت ۹ صبح از مرکز دایره المعارف بزرگ اسلامی واقع در خیابان شهید باهنر (نیاوران)، کاشانک، نرسیده به سه راه آجودانیه، شماره ۲۱۰ و مرکز پژوهش کتابخانه مجلس شورای اسلامی (ساختمان فروزدین واقع در خیابان انقلاب، بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان، مقابل سینما سپیده، ساختمان فروردین، شماره ۱۱۸۲ (سابق ۱۳۰۴). آماده حرکت است.

همچنین نخستین همایش یزدشناسی در جهت نکوداشت این استاد برجسته در یزد به همت اداره کل ارشاد اسلامی استان و گروهی از سازمان های مردمی برگزار می شود. در این همایش پژوهشگرانی چون سید فرید قاسمی، دکتر سمسار، دکتر پاپلی و دکتر محمد رضا اولیا به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. در حاشیه این مراسم نمایشگاهی از کتابهای استاد ایرج افشار در حوزه یزد و همچنین نمایشگاه عکسی از این چهره ماندگار برگزار خواهد شد.

آخرین ویرایش: ۹۰/۱۲/۱۷