نتایج جایزه پروین اعتصامی تا کمتر از سه هفته دیگر مشخص می‌شود

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۱ مجید حمیدزاده، دبیر پنجمین دوره جایزه ادبی پروین اعتصامی با اشاره به روال طی شده در پنجمین دوره جایزه ادبی پروین اعتصامی تاکنون گفت: اعضای هیأت امنای این جایزه، اعضای هیأت علمی را انتخاب و معرفی کرده‌اند. جلسه اول هیأت علمی هم دو هفته پیش تشکیل و گروه داوران جایزه معین شدند. […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۱

مجید حمیدزاده، دبیر پنجمین دوره جایزه ادبی پروین اعتصامی با اشاره به روال طی شده در پنجمین دوره جایزه ادبی پروین اعتصامی تاکنون گفت: اعضای هیأت امنای این جایزه، اعضای هیأت علمی را انتخاب و معرفی کرده‌اند. جلسه اول هیأت علمی هم دو هفته پیش تشکیل و گروه داوران جایزه معین شدند.

به گفته وی، در این دوره از جایزه ادبی پروین اعتصامی ۶۷۰۱ اثر منتشرشده در سال‌های ۱۳۸۹ و ۱۳۹۰ ارزیابی شده و دور دور ارزیابی‌ها هم اکنون و با پایان گرفتن دور اول داوری در حال انجام است.

دبیر این جایزه افزود: تا کمتر از سه هفته دیگر نتایج گروه‌های داوری به دبیرخانه اعلام می‌شود و ما روند و نتایج داوری‌ها را به اعضای هیأت علمی گزارش خواهیم کرد.

حمیدزاده تاکید کرد: نتایج پنجمین دوره جایزه ادبی پروین اعتصامی بعد از تائید اعضای هیأت علمی و در آئین اختتامیه آن اعلام خواهد شد. اعضای هیئت علمی این جایزه عبارتند از آقایان عباسعلی وفایی، محمود بشیری، یدالله آقاعباسی، علیرضا قزوه و خانم سپیده خلیلی.

وی درباره زمان برگزاری جایزه امسال پروین اعتصامی هم ضمن اشاره به زادروز این شاعر فقید (۲۵ اسفند) گفت: بنای ما بر این است که آیین پایانی جایزه قبل از این تاریخ و به احتمال زیاد در یکی از روزهای ۱۷ یا ۱۸ اسفند برگزار شود چون در غیر این صورت با توجه به نزدیک شدن به ایام تعطیلات عید نوروز، امکان برگزاری این جایزه قدری مشکل خواهد شد.