مشاور امور مجامع و رسانه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور منصوب شد

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۱ طی حکمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر ادبی، حجت الاسلام والمسلمین حسین زکریائی را به عنوان مشاور امور مجامع و رسانه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور منصوب کرد. در جلسه معارفه زکریائی که با حضور معاونین و مدیران ارشد انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور در محل انجمن […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۱۶ بهمن ۱۳۹۱

adabiozakariaeiطی حکمی حجت الاسلام والمسلمین دکتر ادبی، حجت الاسلام والمسلمین حسین زکریائی را به عنوان مشاور امور مجامع و رسانه انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور منصوب کرد.

در جلسه معارفه زکریائی که با حضور معاونین و مدیران ارشد انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور در محل انجمن برگزار گردید، حجت الاسلام والمسلمین دکتر ادبی ضمن تبریک به مناسبت ایام الله دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، این ایام را آغاز رهایی ایران اسلامی و ملت ایران از زیر سلطه دشمنان قسم خورده خواند و افزود: مردم فهیم ما در سال ۵۷ با تکیه بر ایمان حقیقی و رهبری فقیه جامع الشرایط توانستند با کمک عقل و اندیشه کابوس ۲۵۰۰ ساله سیاه جهل را از آسمان ایران اسلامی بزدایند و حکمت و اندیشه را حاکم کنند.

ایشان با بیان این موضوع که خاستگاه انقلاب بر اساس ارزش های اسلامی و دینی بنا نهاده شده است اظهار داشت: همه ما موظفیم آرمان های امام و انقلاب را که بر اساس اسلام بنا شده، به نسل امروز معرفی نمائیم.

ایشان در ادامه با تشریح فعالیت های انجمن، اطلاع رسانی و ارتباط با رسانه ها را یکی از مهمترین فصول فعالیت های انجمن یاد کرد و افزود: با شناختی که از نوع مدیریت و تجربه جناب آقای زکریائی دارم امیدوارم با حضور ایشان انعکاس برنامه ها و فعالیت های انجمن در حد اعلا در رسانه ها انجام شود.

در ادامه حجت الاسلام زکریائی نیز ضمن تقدیر و تشکر از دکتر ادبی از حسن ظن و اعتماد ایشان، ارتباط با رسانه ها و ارباب خبری را قلب فعالیت های هر دستگاه دانست و اظهار داشت: اگر بهترین مراسم و کنگره ها برگزار شود اما در انعکاس خبری آن فعالیتی صورت نگیرد، اصل برنامه ابتر خواهد ماند لذا می‌توانیم بگوئیم مهمترین بخش برگزاری هر برنامه ارائه خبر و انعکاس خبری آن است.

در پایان این مراسم حکم انتصاب حجت الاسلام والمسلمین زکریائی توسط دکتر ادبی به ایشان اعطا شد.

لازم به ذکر است حجت الاسلام والمسلمین زکریائی، نویسنده، روزنامه نگار و صاحب بیش از ۱۵ جلد کتاب و مسئولیت هایی همچون دبیر ستاد گردشگری جنگ سازمان میراث فرهنگی و معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش را در کارنامه خود دارند.