مراسم نکوداشت استاد «سید اکبر پرورش»

تاریخ ایجاد : شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۰ مراسم نکوداشت استاد «سید اکبر پرورش» در مورخ ۲۸ مهر ماه سال ۱۳۹۰ با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور در استان اصفهان برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از مقامات سیاسی، فرهنگی و لشگری ملی و استانی برگزار شد، پیام آیت الله مهدوی […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۰

مراسم نکوداشت استاد «سید اکبر پرورش» در مورخ ۲۸ مهر ماه سال ۱۳۹۰ با همکاری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور در استان اصفهان برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مقامات سیاسی، فرهنگی و لشگری ملی و استانی برگزار شد، پیام آیت الله مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری و دکتر سید محمدحسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرائت شد. دکتر غلامعلی حداد عادل، رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، سردار سرلشگر رحیم صفوی، مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، دکتر ذاکر اصفهانی، استاندار اصفهان، آیت الله طباطبایی نژاد، نماینده ولی فقیه در استان اصفهان و حجت الاسلام والمسلمین محمد جواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به ایراد سخنرانی پرداختند.

به پاس یک عمر فعالیت لوح تقدیر انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به استاد اهدا شد و وی به عنوان یکی از مفاخر فرهنگی کشور معرفی شد.

متن لوح به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

بزرگداشت مفاخر فرهنگی کاری بسیار خوب و لازم است.

مقام معظم رهبری

حضرت استاد سیداکبر پرورش

خردورزان اهل معرفت، صاحبان اصلی دولت ماندگار در ساحت فرهنگ و گشایندگان راه اندیشمندی و آزادگی‌اند. انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور مفتخر است که به پاس خدمات ارزشمند اسلامی و ملی حضرتعالی، از شما به عنوان مسئولی متعهد و خدمتگزار، متکی بر خردورزی و مبانی اسلامی در حفظ ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس، مولف آثار ارزشمند در زمینه زندگانی و سیره پیامبر(ص) و اهل بیت (س) و یکی از مفاخر فرهنگی ایران اسلامی تقدیر نماید.

جامعه اسلامی اسلامی ایران عزیز نیک آگاه است که شما عمری را با کوشش، تلاش و دلسوزی در راه گسترش و اعتلای فرهنگ ایرانی- اسلامی سپری ساخته و آثار فخیم و ماندگاری را به مردم این سرزمین تقدیم نموده‌اید.

اینجانب به نمایندگی از طرف هیأت امناء انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور به ریاست مقام عالی رئیس جمهوری ، لوح تقدیر آراسته به نشان زرین انجمن را به عنوان نمادی از تحسین و تمجید تقدیم داشته و از خداوند منان برای جنابعالی طول عمر همراه با موفقیت و بهروزی روزافزون آرزومند است.

محمدجواد ادبی

رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

آخرین ویرایش: ۹۰/۷/۳۰