فراخوان دریافت مقاله برای فصلنامه «حکمت نامه مفاخر»

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۵ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در حال انتشار نخستین مجله تخصصی در حوزه حکمت الهی وعرفان اسلامی به نام «حکمت نامه مفاخر» است. بدین وسیله از محققان و اندیشمندان دعوت به عمل می‌آید که مقالات پژوهشی خود را در این حوزه با تکیه بر مفاخر و اندیشه‌های ارزنده […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۲۰ تیر ۱۳۹۵

anjoman-mafakherانجمن آثار و مفاخر فرهنگی در حال انتشار نخستین مجله تخصصی در حوزه حکمت الهی وعرفان اسلامی به نام «حکمت نامه مفاخر» است. بدین وسیله از محققان و اندیشمندان دعوت به عمل می‌آید که مقالات پژوهشی خود را در این حوزه با تکیه بر مفاخر و اندیشه‌های ارزنده مفاخر ایران از طرق ذیل به این انجمن ارسال فرمایند.

 جهت ارسال مقالات به نشانی‌های زیر مراجعه فرمایید:
وبگاه انجمن: www.anjom.ir
پست الکترونیک (ایمیل): hekmatnamehmafakher@anjom.ir
نشانی: خیابان ولیعصر (عج)، پل امیربهادر، خیابان سرلشکر بشیری، پلاک ۷۱
تلفن: ۵۵۳۸۰۴۱۶-۰۲۱            نمابر: ۵۵۳۶۶۹۶۸-۰۲۱

راهنمای پذیرش مقاله در فصلنامه تخصصی حکمت نامه مفاخر

– مقاله‌هایی که به زبان فارسی با چکیده انگلیسی و یا به زبان انگلیسی با چکیده فارسی و طبق شیوه‌نامه زیر تهیه شده باشند، برای داوری و انتشار پذیرش می‌شوند.
–  مقاله‌ در نشریات دیگر و یا در کنفرانس‌های علمی نشر نیافته باشد و یا تحت بررسی نباشد.
–  مقاله‌ در زمینه تخصصی حکمت الهی و عرفان اسلامی باشد و حاصل تحقیق علمی با نوآوری به زبانی ساده و روان و با رعایت قواعد نگارش ادبی تألیف شده باشد.
–  ساختار مقاله به ترتیب زیر باشد: چکیده مقاله، کلید واژه‌، پیش‌گفتار، طرح مسأله، پیشینه تحقیق، روش تحقیق، داده‌های تحقیق، بحث نظری، نتیجه‌گیری، اضافات، کتابنامه و چکیده انگلیسی
–  مستندات و مراجع مقاله نخست با منابع دست اول و مستندات در کتابنامه یعنی پایان مقاله به ترتیب زیر الفبایی نوشته شود:
نام خانوادگی(سال انتشار)، نام، عنوان مقاله یا کتاب، مصحح، جلد، چاپ، محل نشر، ناشر.
–  ارجاع‌های متن مقاله همه درون متنی، یعنی در داخل پرانتز، با قید نام‌خانوادگی، سال انتشار و صفحه مانند الگوی زیر باشد: (زرین‌کوب، ۵۱:۱۳۶۲) از ارجاع به مطالب اینترنتی غیر از سایت‌های معتبر خودداری شود.
–  در پانویس مربوط به هر صفحه معادل لاتین یا معادل اصلاحات و اسامی خاص آورده شود.
–  نویسندگانی که برای نخستین بار مقاله می‌فرستند رزومه (CV)  خود را ارسال فرمایند.
–  مقاله‌ها تایپ شده و به صورت فایل PDF و Word برای سایت مجله ارسال و یا با سه پرینت به همراه CD به نشانی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ارسال شود.
–  صفحات مقاله حداکثر ۲۲ صفحه A4 با مشخصات زیر باشد، عکس و ضمائم در پایان مقاله تحت عنوان «ضمائم» بیاید. (متن: فونت نازنین نازک ۱۳، تیتر اصلی: فونت نازنین سیاه ۱۶، سوتیتر: فونت نازنین سیاه ۱۴، عنوان نویسنده: فونت نازنین سیاه ۱۱، پانویس: فونت نازنین نازک ۱۱)
–  مقالات دریافتی عودت داده نمی‌شود و فصلنامه در ویرایش مطالب آزاد است. نتایج داوری در اختیار نویسندگان قرار می‌گیرد و در صورت تأیید داوری و تقاضای نویسنده گواهی پذیرش مقاله نیز صادر می‌گردد.
–  مسئولیت مطالب و محتوای مقالات به عهده نویسنده آن است.

سردبیر مجله حکمت نامه مفاخر

دکتر علی اکبر افراسیاب پور