سخنرانی رئیس انجمن در نشست نقد و بررسی سه‌گانه‌ زیباشناسی

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ سه‌گانه‌ زیباشناسی: معماری، نقاشی و فیلم با سخنرانی دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در مرکز فرهنگی شهر کتاب نقد می‌شود. نشست هفتگی شهر کتاب به نقد و بررسی سه‌گانه‌ زیباشناسی: معماری، نقاشی و فیلم اختصاص دارد که با حضور اسماعیل بنی‌اردلان، حسن بلخاری و […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۶

neshast naghd barresi segane zibaeishenasi sokhanrani dr bolkhariسه‌گانه‌ زیباشناسی: معماری، نقاشی و فیلم با سخنرانی دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در مرکز فرهنگی شهر کتاب نقد می‌شود.

نشست هفتگی شهر کتاب به نقد و بررسی سه‌گانه‌ زیباشناسی: معماری، نقاشی و فیلم اختصاص دارد که با حضور اسماعیل بنی‌اردلان، حسن بلخاری و عبدالله سالاروند در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

فلسفه در دو سه قرن اخیر، به ویژه پس از کانت، ورود بسیار جدی‌تر و تخصصی‌تری به عرصه‌ هنر و زیبایی داشته و از سوی دیگر با ظهور مکاتب گوناگون هنری، خروج آثار از حصر و حبس کاخ و کلیسا و حاکمیت مغز و نه دست در تولید آثار هنری مواجه بوده‌ایم.

به تازگی از مجموعه‌ پنج‌گانه‌ زیباشناسی (معماری، فیلم، نقاشی، ادبیات و موسیقی)، سه جلد زیباشناسی و معماری، زیباشناسی و فیلم و زیباشناسی و نقاشی به همت انتشارات نقش جهان منتشر شده است.

این نشست سه‌شنبه پانزدهم اسفندماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۰ در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه سوم برگزار می‌شود.