سخنرانی رئیس انجمن در مراسم تجلیل از برگزیدگان جشنواره صنایع‌دستی فجر

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۶ مراسم تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره صنایع‌دستی فجر با سخنرانی دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌گردد. در این مراسم که روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن، ساعت ۱۴ الی ۱۶ با حضور مسئولان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، استادان، هنرمندان و فعالان رشته‌های مختلف صنایع‌دستی […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۰۹ بهمن ۱۳۹۶

sokhanrani dr bolkhari jashnvare fajr sanaye dastiمراسم تجلیل از برگزیدگان دومین جشنواره صنایع‌دستی فجر با سخنرانی دکتر حسن بلخاری رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار می‌گردد.

در این مراسم که روز سه‌شنبه ۱۰ بهمن، ساعت ۱۴ الی ۱۶ با حضور مسئولان سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، استادان، هنرمندان و فعالان رشته‌های مختلف صنایع‌دستی در سالن استاد شهناز خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود، با اهدای سرو زرین و جایزه ویژه جشنواره از برگزیدگان تجلیل به عمل خواهد آمد.
۴۰۰ اثر دومین جشنواره صنایع‌دستی فجر در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (چهارم و پنجم بهمن) با حضور داوران این جشنواره مورد داوری قرار گرفت و برگزیدگان این جشنواره مشخص شدند.
همچنین در این مراسم دیپلم افتخار صنایع‌دستی فجر به تعدادی از هنرمندان پیشکسوت، استادان و فعالان صنایع‌دستی اهدا خواهد شد.