سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی میزبان پرفسور هوبرت دوراشتاین و هیئت اتریشی

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ پرفسور هوبرت دوراشتاین رئیس مرکز روابط بین‌الملل اتریش در رأس یک هیئت علمی اول اردیبهشت ماه برای آشنایی با ظرفیت‌های علمی و فرهنگی کشورمان به ایران سفر می‌کند. به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در وین و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هیئت بلندپایه ازدفتر همکاری‌های علمی […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳

sazman-ertebatat

پرفسور هوبرت دوراشتاین رئیس مرکز روابط بین‌الملل اتریش در رأس یک هیئت علمی اول اردیبهشت ماه برای آشنایی با ظرفیت‌های علمی و فرهنگی کشورمان به ایران سفر می‌کند.

به همت رایزنی فرهنگی کشورمان در وین و با همکاری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، هیئت بلندپایه ازدفتر همکاری‌های علمی بین المللی اتریش با هدف آشنایی با ظرفیت‌های علمی و فرهنگی ایران، به کشورمان سفر می‌کنند.

در این سفر علمی و دانشگاهی پرفسور هوبرت دوراشتاین، رئیس مرکز روابط بین‌الملل اتریش به همراه رئیس آکادمی طب سنتی، رئیس بخش باستان‌شناسی، استاد هنرهای اسلامی، استاد فلسفه و دین و استاد حقوق دانشگاه وین حضور خواهند داشت.

این هیات درطول اقامت خود در کشورمان، در جلسات دیدار و ملاقات با رؤسا و مسؤولین دانشگاه‌های: شهید بهشتی، علم و صنعت، علامه طباطبایی، تهران، شیراز و معاون بین‌الملل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، معاون علمی و فنآوری ریاست جمهوری و همچنین ریاست دانشگاه آزاد اسلامی شرکت خواهند نمود.

در ادامه اعضای هیئت طی سفر به شهرهای شیراز و اصفهان از مراکز تاریخی، فرهنگی این شهرها بازدید به عمل خواهند آورد.

این هیئت از اول اردیبهشت ماه به مدت ۵ روز مهمان سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی هستند.

گفتنی است در طی یک ماه گذشته این دومین هیاتی است که به درخواست خود و با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان در اتریش عازم کشورمان شده‌اند.