رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در برنامه «کتاب چهار» شبکه چهار سیما

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۰ حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد جواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز گذشته ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۰ در برنامه «کتاب چهار» از شبکه چهار سیما حضور یافت. دکتر ادبی در برنامه کتاب چهار که به صورت تخصصی به مقوله کتاب می پردازد، درباره آثار […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۰

حجت الاسلام و المسلمین دarm4کتر محمد جواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی روز گذشته ۲۲ اسفند ماه ۱۳۹۰ در برنامه «کتاب چهار» از شبکه چهار سیما حضور یافت.

دکتر ادبی در برنامه کتاب چهار که به صورت تخصصی به مقوله کتاب می پردازد، درباره آثار منتشره انجمن آثار و مفاخر فرهنگی سخن گفت.

وی افزود: انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در طول فعالیت خود تاکنون مراسم های بزرگداشت متعددی برای مفاخر فرهنگی ایران اسلامی و مستشرقینی که در زمینه معرفی آثار و تمدن و فرهنگ ایران اسلامی کوشیده اند، برگزار کرده است.

دکتر ادبی بزرگداشت مفاخر را به عنوان الگویی جهت آشنایی نسل جوان امروزی با مفاخر فرهنگی خود دانست و گفت: انجمن با توجه به شعبات مختلفی که در استانهای کشور تأسیس کرده است بر آن است تا در سال آینده نیز برگزاری مراسم های بزرگداشت مفاخر فرهنگی را با جدیت دنبال کند به طوری که در هر ماه در یکی از شعبات مراسمی برای مفاخر فرهنگی برگزار خواهد شد.

دکتر ادبی توضیحاتی پیرامون برخی از کتابهای تازه منتشره انجمن چون زندگینامه های دکتر حسن دادبان و دکتر محسن جهانگیری و کتاب اشارات ایمانیه، دیوان شانی تکلو و آرام نامه بیان کرد.

آخرین ویرایش: ۹۰/۱۲/۲۳