دیدار رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با همکاران در نشست پایان سال ۱۳۹۵

تاریخ ایجاد : چهارشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ در این نشست که با حضور دکتر سبحانی و خانم نوش‌آفرین انصاری برگزار شد، دکتر محقق ابتدا مطالبی درباره عملکرد انجمن در سال ۱۳۹۵ بیان کرد. وی افزود: خدا را شاکریم که این فرصت را در اختیار من و همکارانم قرار داد تا در طی دو دوره ریاست […]

تاریخ ایجاد :

چهارشنبه, ۲۵ اسفند ۱۳۹۵

IMG 5091در این نشست که با حضور دکتر سبحانی و خانم نوش‌آفرین انصاری برگزار شد، دکتر محقق ابتدا مطالبی درباره عملکرد انجمن در سال ۱۳۹۵ بیان کرد.
وی افزود: خدا را شاکریم که این فرصت را در اختیار من و همکارانم قرار داد تا در طی دو دوره ریاست بر انجمن بتوانم همچون گذشته مراسم بزرگداشت مفاخر علمی و فرهنگی و ایران شناسان برجسته را برگزار کنیم. همچنین کتاب‌های مفیدی درباره تاریخ، جغرافیا، جغرافیای تاریخی و رجال علمی و فرهنگی منتشر سازیم.
رئیس انجمن در ادامه گفت: برگزاری ۳۶ مراسم بزرگداشت در این مدت آن هم در هر ماه کاری ارزنده و مهم است. به ویژه آنکه در ساختمان شماره ۲ انجمن نیز ما هر ماه نشست تخصصی داریم و مجموعاً ۲۱ نشست برگزار کرده‌ایم که آخرین آن در این سال به مبحث «زیبایی‌شناسی در منظومه‌های خاقانی» اختصاص داشت که استاد فرهیخته دکتر احمد تمیم‌داری مطالب مفید و آموزنده‌ای بیان کردند.
دکتر محقق در پایان با آرزوی توفیق خدمت روز افزون فرهنگی برای همکاران خود فرا رسیدن سال نو و نوروز باستانی را تبریک گفت.
دکتر توفیق سبحانی نیز ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو، وجود دکتر محقق را در انجمن بسیار ارزشمند برشمرد و گفت: استاد محقق خود یکی از چهره‌های تأثیرگذار و مفاخر علمی و فرهنگی کشور هستند که در هر جا حضور داشته و دارند منشأ خدمات مهم علمی و فرهنگی بوده‌اند.
خانم نوش‌آفرین انصاری نیز با اشاره به فعالیت‌های مهم انجمن در زمینه معرفی مفاخر علمی و فرهنگی کشور به ویژه به نسل جوان امروزی و الگوسازی برای آنان گفت: خوشبختانه انجمن در این راستا موفق بوده است.
وی در پایان اظهار امیدواری از این که برنامه‌های انجمن در دوره ریاست جدید نیز همچون گذشته ادامه پیدا کند، از همکاران انجمن که در طول این مدت استاد دکتر محقق را یاری داده‌اند، تشکر و قدردانی کرد.