دیدار رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد

تاریخ ایجاد : شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۸۹ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با حضور در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور با رئیس این انجمن به دیدار و گفتگو پرداخت. در این دیدار که با حضور معاون ارتباطات، بین الملل و امور استانهای انجمن و رضا بردستانی، مدیر بنیاد مهدی آذر یزدی […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۰۶ شهریور ۱۳۸۹
yazd

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با حضور در انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور با رئیس این انجمن به دیدار و گفتگو پرداخت.

در این دیدار که با حضور معاون ارتباطات، بین الملل و امور استانهای انجمن و رضا بردستانی، مدیر بنیاد مهدی آذر یزدی صورت گرفت عالیشوندی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با ارائه گزارش از فعالیتهای فرهنگی استان یزد در چند سال اخیر، خواستار توسعه مناسبات و همکاریهای متقابل شد.ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی با اشاره به تغییر آیین نامه شعب انجمن در استانها افزود: بر اساس آیین نامه جدید، استانداران به عنوان روسا و مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها به عنوان دبیران انجمن آثار و مفاخر استانها تعیین شده اند. وی ضمناً نسبت به برگزاری کنگره ملی آذریزدی تا پایان سال جاری ابراز امیدواری کرد و اذعان داشت با برگزاری این کنگره در یزد و انتشار نفیس مجموعه آثار آذریزدی گام ارزشمندی در راستای پاسداشت مفاخر حوزه تعلیم و تربیت و داستان نویسی کودک این سرزمین برداشته شود.

در این نشست همچنین مقرر شد حداکثر تا پایان بهار سال آینده نسبت به برگزاری کنگره شاعر برجسته یزد، وحشی بافقی اقدامات لازم انجام گیرد. یادآور می‌شود این همایش که در مدت سه روز برگزار خواهد شد با اجرای سمفونی های ساخته شده از آثار وحشی بافقی و همچنین اجرای نمایش های برگرفته از آثار وی همراهی خواهد شد.

آخرین ویرایش: ۸۹/۰۶/۰۶