دیدار اعضای شورای سیاستگذاری کنگره بزرگداشت آقانجفی همدانی با مقام معظم رهبری

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ اعضای شورای سیاستگذاری کنگره بزرگداشت آقانجفی همدانی با مقام معظم رهبری دیدار کردند. در این دیدار که روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۶ در دفتر مقام معظم رهبری تشکیل شد، دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی نیز به عنوان عضو شورای سیاستگذاری کنگره حضور […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

55308 983

اعضای شورای سیاستگذاری کنگره بزرگداشت آقانجفی همدانی با مقام معظم رهبری دیدار کردند.
در این دیدار که روز دوشنبه ۳۰ مرداد ماه ۱۳۹۶ در دفتر مقام معظم رهبری تشکیل شد، دکتر حسن بلخاری، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی نیز به عنوان عضو شورای سیاستگذاری کنگره حضور داشتند.
حضرت آیت الله خامنه‌ای در این دیدار با اشاره به بسترهای فراوانی که در دنیای امروز در جهت گمراه کردن نسل جوان ایجاد شده است، افزودند: در مقابل این تبلیغات مضرّ و صداهای گمراه‌کننده، ظرفیت‌های بزرگی در جهت هدایت و رویش جوانان وجود دارد.
رهبر انقلاب اسلامی، شهید حججی را نمونه‌ای درخشان از رویش‌های اسلامی و انقلابی خواندند و گفتند: شهید حججیِ عزیز در دنیایی که روزنه‌های اغواگر صوتی و تصویری فراوانی وجود دارد، چنین درخشید و خداوند او را همچون حجتی در مقابل چشم همگان قرار داد.
ایشان با اشاره به درخواست‌های فراوان جوانان برای حضور در جبهه‌های مبارزه با دشمن، افزودند: امروز بسیاری از جوانان با انگیزه بالا و ایمان باورنکردنی، به‌دنبال آنند که از زندگی، خانواده و راحتی خود بگذرند و با عشق به جهاد و دفاع از ارزشها با دشمن مبارزه کنند که باید قدر این رویش‌های جدید و ارزشمند را دانست.
حضرت آیت الله خامنه‌ای، تقویت روحیه انقلابی و جهادی را مهمترین وظیفه مسئولان و دست‌اندرکاران فرهنگی خواندند و خطاب به آنان خاطرنشان کردند: باید همه تلاش خود را مصروف تربیت دینی و انقلابی جوانان کنید و بدانید اخلاق نیز همراه با تقویت روحیه انقلابی و دینی و حرکت جهادی و میل به جهاد در راه خدا، ایجاد و ماندگار می‌شود.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: مسئولان باید جریان عظیم نیروی انقلاب را که خوشبختانه در بین جوانان جریان دارد، تقویت کنند و بگونه‌ای عمل نکنند که جریان انقلابی، تضعیف و جریانِ مقابل آن در محیطهای فرهنگی، دانشگاهی و تبلیغات دینی تقویت شود.