دیدار استاندار خراسان رضوی با رئیس انجمن آثارومفاخر فرهنگی

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۱ مهندس محمد حسین فروزان مهر، استاندار خراسان رضوی با دکتر محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثارو مفاخر فرهنگی دیدار کرد. در این دیدار که روز چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۱ در محل انجمن صورت گرفت، دکتر ادبی پیرامون فعالیت های انجمن در زمینه پاسداشت و تجلیل از مفاخر […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۱۹ دی ۱۳۹۱

مهندس محمد حسین فروزان مهر، استاندار خراسان رضوی با دکتر محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثارو مفاخر فرهنگی دیدار کرد.

در این دیدار که روز چهارشنبه ۱۳ دی ماه ۱۳۹۱ در محل انجمن صورت گرفت، دکتر ادبی پیرامون فعالیت های انجمن در زمینه پاسداشت و تجلیل از مفاخر علمی، فرهنگی و دینی با مهندس فروزان مهر به بحث و تبادل نظر پرداخت.

رئیس انجمن آثار ومفاخر فرهنگی تاسیس شعب مختلف استانی انجمن را در دوره مدیریت کنونی گامی مهم در معرفی مفاخر ملی ایران اسلامی برشمرد.

حجت الاسلام ادبی ضمن اشاره به فعالیت های شعب استانی انجمن، از فعال سازی شعبه انجمن در خراسان رضوی و برپایی مراسم بزرگداشت مفاخر در این استان خبر داد.

استاندار خراسان رضوی نیز گفت : با توجه به اینکه این استان مهد تولد و پرورش مفاخر متعددی از دیرباز تاکنون بوده و از ظرفیت و پتانسیل بالایی برای برگزاری مراسم تجلیل و پاسداشت از مفاخر علمی، فرهنگی، دینی و هنری برخوردار است، در زمینه معرفی مفاخر این استان و برگزاری همایش های علمی به صورت مشترک می تواند همکاری های خوبی را با انجمن داشته باشد.