دوره‌های اسلامی آنلاین در دانشگاه کمبریج

تاریخ ایجاد : شنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۴ دانشگاه کمبریج دوره‌های دروس اسلامی را برای بهره‌مندی علاقه‌مندان به صورت آنلاین برگزار می‌کند. به گزارش دانشگاه اسلامی کمبریج این دانشگاه درس‌های اسلامی را به صورت آنلاین برگزار می‌کند تا علاقه‌مندان بتوانند در سراسر جهان از دروس اسلامی بهره ببرند و از کتب دانشمندان اسلامی بهره‌مند شوند. در […]

تاریخ ایجاد :

شنبه, ۱۵ فروردین ۱۳۹۴

dore-eslami-online-kambirijدانشگاه کمبریج دوره‌های دروس اسلامی را برای بهره‌مندی علاقه‌مندان به صورت آنلاین برگزار می‌کند.

به گزارش دانشگاه اسلامی کمبریج این دانشگاه درس‌های اسلامی را به صورت آنلاین برگزار می‌کند تا علاقه‌مندان بتوانند در سراسر جهان از دروس اسلامی بهره ببرند و از کتب دانشمندان اسلامی بهره‌مند شوند.
در این دوره‌های آنلاین حدود ۴۰ کتاب از دانشمندان اسلامی آموزش داده می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند بدون محدودیت مکانی و زمانی از این امکانات استفاده کنند.
دانشگاه اسلامی کمبریج با هدف افزایش آگاهی مردم نسبت به اسلام و آموزه‌های متعالی آن و رشد و گسترش اسلام تأسیس شده و سعی دارد تا با برگزاری این دروس مهارت‌های علمی علاقه‌مندان را افزایش دهد و بکوشد تا دروس الهیات و قرآن را بیش از بیش تعلیم دهد. این دانشگاه اسلامی برای علاقه‌مندان بورسیه‌هایی نیز اختصاص داده است و از فعالیت‌های اسلامی مسلمانان حمایت می‌کند.
مهر