حضور دکتر محمدعلی اسلامی ندوشن در سه‌شنبه‌های شعر نیاوران

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۳ نشست سه شنبه‌های شعر نیاوران چهارم آذر با حضور محمد علی اسلامی ندوشن شاعر، منتقد، مترجم و پژوهشگر ایرانی در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، کانون ادبی نیاوران که تا کنون نشست‌های ادبی مختلفی را با حضور چهره‌های نام آشنایی همچون محمد […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۳

mohammadali-eslami-nadoshanنشست سه شنبه‌های شعر نیاوران چهارم آذر با حضور محمد علی اسلامی ندوشن شاعر، منتقد، مترجم و پژوهشگر ایرانی در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، کانون ادبی نیاوران که تا کنون نشست‌های ادبی مختلفی را با حضور چهره‌های نام آشنایی همچون محمد علی بهمنی ، جواد مجابی ، اسدالله امرایی و … در حوزه ادبیات برگزار کرده این هفته در جلسات هفتگی خود میزبان دکتر محمد علی اسلامی ندوشن است. دکتر ندوشن، متولد ۱۳۰۴ در یزد دکترای خود را از دانشگاه سوربن فرانسه گرفته است. وی بیشتر اوقات خود را صرف در تحقیق آثار علمی و ادبی ایران و ترجمه آثار نویسندگان جهان کرده‌است. مقالات متعددی از وی در مجلات «پیام نو»، «مجله سخن»، «یغما»، «راهنمای کتاب» و «نگین» چاپ شده‌است. در این نشست دکتر ندوشن در ارتباط با مقاله خود «جهان به کدام سو می رود» سخنرانی خواهد کرد و پیرامون این موضوع بحث و گفت و گو صورت می گیرد.

گفتنی است نشست کانون ادبی نیاوران با مدیریت محمد سلمانی سه شنبه های هر هفته ساعت ۱۷ در فرهنگسرای نیاوران برگزار می‌شود و حضور عموم علاقه‌مندان به حوزه شعر و ادبیات در این برنامه آزاد است.