جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع)

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۰ جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، ‌هنر و ارتباطات و مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق(ع) همایش صحیفه جامعه رضویه را برگزار می‌کند.  جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، ‌هنر و ارتباطات و مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق(ع) همایش صحیفه جامعه رضویه را در […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۰

جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، ‌هنر و ارتباطات و مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق(ع) همایش صحیفه جامعه رضویه را برگزار می‌کند.

 جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) با همکاری پژوهشگاه فرهنگ، ‌هنر و ارتباطات و مرکز تحقیقات دانشگاه امام صادق(ع) همایش صحیفه جامعه رضویه را در روز چهارم مهرماه ۱۳۹۱ برگزار می‌کند.

بنابر این گزارش، کاربرد قرآن کریم در صحیفه رضویه و زیارت های آن حضرت(ع)، تحلیل متنی ـ محتوایی(با رویکرد فقه‌الحدیثی)، تحلیل سندی ـ رجالی صحیفه رضویه، عقائد و کلام، اخلاق و عبادات، دعا و زیارت، جامعه و سیاست، زبان و ادبیات و تحلیل‌های متن‌شناختی(با رویکرد مطالعات میان‌رشته‌ای) از جمله محورهای مقالات این همایش محسوب می‌شوند.

این همایش «صحیفه جامعه رضویه» روز سه‌شنبه ۴ مهرماه ۱۳۹۱ از ساعت ۸ تا ۱۲ در سالن همایش‌های دانشگاه امام صادق (ع) برگزار می‌شود و زمان ارسال مقالات از ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ تا ۳۰ خرداد ۱۳۹۱ است.