تقدیر از انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب مسکو

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۱ ابوذر ابراهیمی، رایزن فرهنگی مسکو از دکتر محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و دیگر نمایندگان آن انجمن پرویز فارسیجانی، معاون ارتباطات، بین الملل و امور استانها و کاوه منصوری، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع تقدیر کرد. ابراهیمی طی نامه ای از حضور فعال و مؤثر […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۱

mosqo1ابوذر ابراهیمی، رایزن فرهنگی مسکو از دکتر محمدجواد ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی و دیگر نمایندگان آن انجمن پرویز فارسیجانی، معاون ارتباطات، بین الملل و امور استانها و کاوه منصوری، معاونت پشتیبانی و توسعه منابع تقدیر کرد.

ابراهیمی طی نامه ای از حضور فعال و مؤثر انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به عنوان یکی از ناشران مطرح کشور در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب مسکو قدردانی نمود.

وی با اشاره به هدف رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی مبنی بر آشنایی بیشتر اساتید، دانشجویان، ایران شناسان و علاقمندان به فرهنگ و تمدن ایران اسلامی، نقش این نهاد فرهنگی را در راستای معرفی مفاخر فرهنگی ایران و چاپ کتاب‌هایی در باب تاریخ روابط سیاسی و فرهنگی ایران و روسیه ستود.

ابراهیمی در پایان ابراز امیدواری کرد با حضور شماری از ناشران کشور فصل تازه ای از همکاری های مشترک فرهنگی بین ناشران ایران و روس گشوده خواهد شد.

mosqo2mosqo3