برگزاری همایش «وضعیت فلسفه در ایران»

تاریخ ایجاد : یکشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۴ گروه فلسفه‌ی دانشگاه شهید بهشتی، همایش «وضعیت فلسفه در ایران» را با حضور اساتید و دانشجویان این رشته برگزار می‌کند. گروه فلسفه‌ی دانشگاه شهید بهشتی، همایشی با عنوان «وضعیت فلسفه در ایران» با سخنرانی نصرالله حکمت(هیئت علمی دانشگاه بهشتی)، بابک احمدی(مدرس موسسه‌ی کارنامه)، علی زارعی (مدرس دانشگاه اصفهان) […]

تاریخ ایجاد :

یکشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۴

hamayesh-vazeiat-falsafe-iranگروه فلسفه‌ی دانشگاه شهید بهشتی، همایش «وضعیت فلسفه در ایران» را با حضور اساتید و دانشجویان این رشته برگزار می‌کند.

گروه فلسفه‌ی دانشگاه شهید بهشتی، همایشی با عنوان «وضعیت فلسفه در ایران» با سخنرانی نصرالله حکمت(هیئت علمی دانشگاه بهشتی)، بابک احمدی(مدرس موسسه‌ی کارنامه)، علی زارعی (مدرس دانشگاه اصفهان) و امیر صائمی ( عضو هیات علمی پژوهشکده فلسفه تحلیلی) با حضور  اساتید و دانشجویان برگزار می‌کند.

در این جلسه که در دانشکدۀ ادبیات و علوم انسانی برگزار خواهد شد، دکتر حکمت به بیان نقطه نظرات خود در مورد وضعیت فلسفه‌ی ایرانی-اسلامی در حال حاضر و نقش فیلسوف در جامعه‌ی کنونی ایران خواهند پرداخت.

علی زارعی نیز به موضوع معضل و سردرگمی همیشگی فیلسوف و نقش این سردرگمی در ایجاد فضای حاکم بر جامعه‌ی فلسفی ایران و بابک احمدی در باب وضعیت فلسفه‌ی هنر و در ادامه صائمی در موضوع وضعیت کنونی فلسفه تحلیلی در ایران و مقایسه آن با جهان، سخنرانی خواهند کرد.

این همایش روز سه شنبه هفدهم آذر ماه ساعت ۸-۱۲ در تالار مولوی(دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه بهشتی)،برگزار می‌شود.

گروه فلسفه‌ی دانشگاه بهشتی از تمامی علاقمندان برای حضور در این همایش دعوت به عمل می‌آورد.