برگزاری نشست چیستی حکمت عملی در جهان معاصر

یکشنبه, ۲۵ فروردین نشست چیستی حکمت عملی و ضرورت احیای آن در جهان معاصر با حضور سیدیدالله یزدان پناه و محسن جوادی ۲۹ فروردین ماه برگزار می‌شود. در این نشست علمی حجت‌الاسلام والمسلمین سید یدالله یزدان پناه استاد فلسفه و عرفان اسلامی و محسن جوادی استاد دانشگاه و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به […]

bargozari neshast chisti hekamt یکشنبه, ۲۵ فروردین

نشست چیستی حکمت عملی و ضرورت احیای آن در جهان معاصر با حضور سیدیدالله یزدان پناه و محسن جوادی ۲۹ فروردین ماه برگزار می‌شود.

در این نشست علمی حجت‌الاسلام والمسلمین سید یدالله یزدان پناه استاد فلسفه و عرفان اسلامی و محسن جوادی استاد دانشگاه و معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به ارائه بحث خواهند پرداخت. چیستی حکمت عملی، امکان تحقق حکمت عملی، ضرورت احیا حکمت عملی، حکمت عملی و شریعت نبوی، حکمت عملی و علوم انسانی و … مباحثی است که در این نشست مورد توجه قرار می‌گیرد. دبیری علمی نشست را حجت‌الاسلام زهیر انصاریان برعهده خواهد داشت. شرکت در این نشست برای عموم برادران و خواهران آزاد است وعلاقه‌مندان می‌توانند این نشست را به صورت زنده از سایت مجمع عالی حکمت اسلامی مشاهده کنند. مجمع عالی حکمت اسلامی در قم، خیابان ۱۹ دی، کوچه ۱۰، کوچه ۲ واقع است.