برگزاری مراسم بزرگداشت ۱۵ تن از نام آوران رخ در نقاب خاک کشیده سال ۱۳۸۹

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۰ مراسم بزرگداشت ۱۵ تن از نام آوران رخ در نقاب خاک کشیده سال ۱۳۸۹ روز سه شنبه ۲۱ تیرماه سال جاری در محل تالار اجتماعات شهید مطهری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار شد. در این مراسم باشکوه که با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان و فرهنگ […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۰

15mafakher1مراسم بزرگداشت ۱۵ تن از نام آوران رخ در نقاب خاک کشیده سال ۱۳۸۹ روز سه شنبه ۲۱ تیرماه سال جاری در محل تالار اجتماعات شهید مطهری انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برگزار شد.

در این مراسم باشکوه که با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان و فرهنگ دوستان ایران زمین و خانواده های محترم ۱۵ نام آور شکل گرفته بود،حجهالاسلام و المسلمین آقای ادبی، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به خیر مقدم و سخنرانی پرداخت. در ادامه جناب آقای دکتر سید محمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جناب آقای دکتر عباسی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی هسته‌ای، حضرت آیت الله دکتر محقق داماد، تولیت موقوفات مرحوم محمود افشار به نمایندگی از خانواده اساتید درگذشته و جناب آقای مهندس زریبافان، معاون رئیس جمهوری و رئیس بنیاد شهید و ایثارگران سخنرانی نمودند.

در پایان مراسم نیز الواح یادبودی از طرف انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به خانواده این اساتید اهدا گردید. ضمناً در این مراسم با عنایت به اهتمام شهرداری منطقه ۱۱ در بازسازی و نقاشی ساختمان ماندگار انجمن آثار و مفاخر فرهنگی از شهردار سابق این منطقه جناب آقای دکتر خانی تقدیر ویژه به عمل آمد.

گزارش تفصیلی این مراسم در سایت انجمن، در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

 آخرین ویرایش: ۹۰/۴/۲۲