بازدید گروه اساتید هشتمین دوره دانش‌افزایی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از انجمن آثار و مفاخر فرهنگی

سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ بنا به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در مورخ ۱۲ شهریورماه ۹۷ بیست نفر از اساتید ایران‌شناسی هشتمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی که به دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از کشورهای چین، هند، ترکیه، ارمنستان، گرجستان و قزاقستان به ایران آمده بودند برای […]

سه شنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۷

IMG 4389بنا به گزارش روابط عمومی انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در مورخ ۱۲ شهریورماه ۹۷ بیست نفر از اساتید ایران‌شناسی هشتمین دوره دانش افزایی زبان و ادبیات فارسی که به دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی از کشورهای چین، هند، ترکیه، ارمنستان، گرجستان و قزاقستان به ایران آمده بودند برای بازدید از عمارت امیربهادر در محل انجمن حضور پیدا کردند.

در این بازدید سهیلا تیموریان مدیر روابط عمومی انجمن درباره تاریخچه بنا و نیز فعالیت‌های انجمن از بدو تأسیس تا به امروز توضیحاتی را برای اساتید بیان نمود و از قسمت‌های مختلف ساختمان از جمله کتابخانه، تالار اجتماعات و تالار آیینه دیدن کردند.
سپس کاوه خورابه معاونت محترم پژوهشی انجمن با حضور در جمع این اساتید در تالار آیینه به گپ و گفتی صمیمی و خودمانی با آنان پرداخت.
در این نشست صمیمی اساتید شعرهایی از سعدی و خیام را برای جمع حاضر قرائت کردند و جلسه با اهدای بسته و هدایای فرهنگی از طرف انجمن به ایشان به پایان رسید.

IMG 4350IMG 4358IMG 4366IMG 4389photo ۲۰۱۸ ۰۹ ۰۴ ۱۲ ۳۸ ۴۷