انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برای نخستین بار در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۰ انجمن آثار و مفاخر فرهنگی برای نخستین بار در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر شرکت می کند.  این انجمن در راستای یکی از اهداف خود که پاسداشت مفاخر کشور، ترویج و تجلیل از فرهنگ ارزش گذاری است، برای نخستین بار در سی امین جشنواره بین المللی فیلم […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۰

fajrانجمن آثار و مفاخر فرهنگی برای نخستین بار در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر شرکت می کند.

 این انجمن در راستای یکی از اهداف خود که پاسداشت مفاخر کشور، ترویج و تجلیل از فرهنگ ارزش گذاری است، برای نخستین بار در سی امین جشنواره بین المللی فیلم فجر حضوری فعال دارد و جوایزی به مفاخر حوزه هنری اهدا خواهد کرد. طی اولین نشست شورای راهبردی بخش تجلی اراده ملی سی امین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر که روز سه شنبه ۲۰ دی ماه ۱۳۹۰ برگزار شد تصمیماتی در مورد شاخص‌ها و معیارهای انتخاب مفاخر برتر حوزه هنری و نکاتی در این زمینه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

 این سری نشست ها که به صورت هفتگی برگزار می شود با حضور جناب آقای فارسیجانی، معاونت محترم ارتباطات، بین الملل و امور استانهای انجمن آثار و مفاخر فرهنگی ادامه خواهد داشت.

دومین جلسه شورای راهبردی بخش تجلی اراده ملی روز سه شنبه ۲۷ دی ماه ۱۳۹۰ در مجموعه فرهنگی  تاریخی کاخ گلستان برگزار خواهد شد.

tajalierademeli