انتشار فراخوان سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران

تاریخ ایجاد : دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ فراخوان سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد. فراخوان سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی و همچنین حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان، مصححان و ناشران متعهد کشور از سوی دبیرخانه […]

تاریخ ایجاد :

دوشنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۵

farakhan-34omin-dore-jayeze-ketab-salفراخوان سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منتشر شد.

فراخوان سی و چهارمین دوره کتاب سال جمهوری اسلامی ایران با هدف ارتقای فرهنگ جامعه اسلامی، حفظ استقلال و هویت فرهنگی و همچنین حمایت و تشویق مؤلفان، مترجمان، مصححان و ناشران متعهد کشور از سوی دبیرخانه این جایزه منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی خانه کتاب، دبیرخانه جایزه کتاب سال از پدیدآورندگان، مترجمان، مصححان و ناشران دعوت می‌کند با ثبت نام در تارنمای اینترنتی www.ketabsal.ir،  کتاب یا کتاب های پیشنهادی خود را تا ۳۰ مرداد ماه سال جاری به دبیر خانه کتاب سال به نشانی تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان برادران مظفر جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره ۲،  ارسال کنند.

آثار ارسالی باید برای نخستین بار در سال ۱۳۹۴ منتشر شده باشند و جزو کتاب‌های کمک درسی و افست نباشند. علاوه بر این، کتاب باید دارای برگه اعلام وصول باشد و تنها آثاری در این جایزه مورد داوری و ارزیابی قرار می‌گیرند که پدیدآورنده یا ناشر کتاب، کاربرگ ثبت‌نام را در تارنمای جایزه کامل و به همراه دو نسخه از کتاب ارسال کند. همچنین، ارسال لوح فشردۀ متن اصلی آثار ترجمه شده الزامی است و آثار دریافت شده باز گردانده نخواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جایزه کتاب سال به نشانی www.ketabsal.ir مراجعه کنند یا با شماره تلفن ۶۶۹۶۶۱۲۹ تماس بگیرند.

farakhan-34omin-dore-jayeze-ketab-sal2