آیین بزرگداشت دکتر محمدکاظم خواجویان در دانشگاه فردوسی مشهد

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۵ آیین بزرگداشت دکتر محمدکاظم خواجویان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود. به همت مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه و با همکاری گروه تاریخ دانشکده ادبیات و علوم انسانی، آیین بزرگداشت دکتر محمدکاظم خواجویان، رئیس خوشنام و تاثیرگذار دانشکده ادبیات و علوم انسانی در دهه شصت دانشگاه، […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۱۱ آبان ۱۳۹۵

bozorgdasht-mohammad-kazem-khajavianآیین بزرگداشت دکتر محمدکاظم خواجویان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

به همت مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه و با همکاری گروه تاریخ دانشکده ادبیات و علوم انسانی، آیین بزرگداشت دکتر محمدکاظم خواجویان، رئیس خوشنام و تاثیرگذار دانشکده ادبیات و علوم انسانی در دهه شصت دانشگاه، روز سه‌شنبه ۱۱ آبان‌ماه ۱۳۹۵ از ساعت ۹:۳۰ در تالار فردوسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی برگزار خواهد شد.

همچنین این مرکز در نظر دارد کتابچه‌ای از خاطرات و یادداشت‌های دوستداران و شاگردان و همکاران ایشان را منتشر کند و به همین خاطر از عزیزان درخواست کرده است که خاطرات، نوشته‌ها و عکس‌ها و اسناد خود را حداکثر تا ۳۰ مهر۱۳۹۵ به مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه به آدرس تلگرامی @mafakherferdowsi ارسال نمایند.

گفتنی است مرکز آثار مفاخر و اسناد دانشگاه تا کنون بیش از ده بزرگداشت و نکوداشت بزرگان و مفاخر دانشگاه را برگزار کرده است که نکوداشت دکتر سیدجلال الدین آشتیانی، دکتر غلامحسین یوسفی، پروفسور فاطمی، دکتر علی شریعتی، استاد کاظم مدیرشانه چی و استاد محمد واعظ‌زاده خراسانی از آن جمله می‌باشد.

این مرکز در دور جدید فعالیت خود از سال ۹۲، با برگزاری دست کم یک مراسم در سال، تلاش دارد که با زنده نگه داشتن یاد و خاطره مفاخر و بزرگان دانشگاه به ایجاد انگیزه در بین دانشجویان و نسل جوان و همچنین تقویت روحیه خودباوری در بین آنان بپردازد.