آغاز به کار همایش بین المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی

تاریخ ایجاد : سه شنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۴ همایش بین المللی ترویج زبان و ادب فارسی فردا در اردبیل آغاز می‌شود. دهمین همایش بین المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی چهارشنبه ۴ شهریور ماه ۱۳۹۴ با پیام رییس جمهوری اسلامی ایران و با حضور چهره‌های نامدار فرهنگ و ادبیات و برخی اعضای فرهنگستان زبان […]

تاریخ ایجاد :

سه شنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۴

dahomin-hamayesh-beinolmelali-tarvijzaban-ardebilهمایش بین المللی ترویج زبان و ادب فارسی فردا در اردبیل آغاز می‌شود.

دهمین همایش بین المللی انجمن ترویج زبان و ادب فارسی چهارشنبه ۴ شهریور ماه ۱۳۹۴ با پیام رییس جمهوری اسلامی ایران و با حضور چهره‌های نامدار فرهنگ و ادبیات و برخی اعضای فرهنگستان زبان و ادب فارسی از جمله دکتر مهدی محقق، رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در دانشگاه محقق اردبیلی آغاز می‌شود.

دکتر عبدالرضا مدرس‌زاده قائم مقام انجمن گفت: برای این همایش بیش از دو هزار مقاله ارسال شده بود که پس از دو نوبت داوری سیصد مقاله برای چاپ در مجموعه مقالات و سخنرانی در روزهای همایش انتخاب شده است. وی افزود: در این همایش از برترین پایان‌نامه دوره دکتری ادبیات فارسی در سال تحصیلی گذشته تقدیر می‌شود و علاوه بر برگزاری مراسم شب شعر عطر آیینه به مناسبت ولادت امام رضا علیه‌السلام از کوشش‌های فرهنگی محمدرضا بایرامی در عرصه داستان نویسی قدردانی می‌شود.

این همایش روز جمعه با صدور قطعنامه‌ای به کار خود پایان می‌دهد.